Безплатна доставка

Безплатна доставка над 50 лв. до 1кг.

Marvi

Акцент

  • Вземи Ролер за лице с всяка покупка на Roseliance или Tolederm

    Вземи Ролер за лице с всяка покупка на Roseliance или Tolederm

  • Мисия Vichy Liftactiv -15%

    Мисия Vichy Liftactiv -15%

  • Пребори гъбичките по ноктите

    Пребори гъбичките по ноктите

  • Грижа против акне

    Грижа против акне

  • НОВО в Марви - Венотон Балсам

    НОВО в Марви - Венотон Балсам

  • Пребори стреса и безпокойството

    Пребори стреса и безпокойството

  • Хидратираща грижа

    Хидратираща грижа

  • Грижа за мазна и комбинирана кожа

    Грижа за мазна и комбинирана кожа

  • Нежна интимна грижа със Saforelle

    Нежна интимна грижа със Saforelle

  • Твоята коса има нужда от слънцезащита!

    Твоята коса има нужда от слънцезащита!

  • Погрижи се за твоите мускули и стави

    Погрижи се за твоите мускули и стави

  • Мощна комбинация за здрави стави

    Мощна комбинация за здрави стави

  • Klorane Sun Слънцезащита за коса,тяло и лице

    Klorane Sun Слънцезащита за коса,тяло и лице

  • Слънцезащита с Avene

    Слънцезащита с Avene

  • За здравето на бъбреците и уринарния тракт!

    За здравето на бъбреците и уринарния тракт!

  • Магнезий и витамин В6 за чудесен ден!

    Магнезий и витамин В6 за чудесен ден!

  • Грижа за чувствителната кожа

    Грижа за чувствителната кожа

  • Специално предложение за Нея и за Него

    Специално предложение за Нея и за Него

  • Погрижи се за стомашния си комфорт!

    Погрижи се за стомашния си комфорт!

  • Купи Klorane сух шампоан с -30%

    Купи Klorane сух шампоан с -30%

  • Професионална грижа за твоята коса

    Професионална грижа за твоята коса

  • Купи с подарък!

    Купи с подарък!

  • Грижа при пърхот и сквами

    Грижа при пърхот и сквами

  • GNC Избрани хранителни добавки с намаление

    GNC Избрани хранителни добавки с намаление

    Actavis, АЦЕФЕИН, при болка, 10 табл.

    Безплатна доставка

    Безплатна доставка

    при поръчки над 50 лв. до 1кг.


    • 4.90 лв. 3.87 лв.

    • Производител: Actavis
    • Каталожен номер: 2239
    • Бонус точки: 0
    • Рейтинг:

    Actavis, АЦЕФЕИН, при болка, 10 табл.

    • Ацефеин - защото всеки има нужда от помощ, за да се справи с болката!

       

      Описание:

      • Високоефективни таблетки при упорита болка.
      • Съдържа Парацетамол, Ацетилсалицилова киселина, Кофеин и Кодеин фосфат.
      • Мощна комбинация от 4 активни съставки със силно изразено обезболяващо действие.
      • При болки от различен произход със слаба или средна интензивност:

              -главоболие, мигрена, зъбобол

              -посттравматични и постоперативни болки

              -остри ставни и мускулни болки

              -заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити

              -възпалителни процеси на горните дихателни пътища

      • Притежава противоболково, температуропонижаващи и противовъзпалитено действие.
      • Благоприятен ефект върху мозъчните съдове и намаляване на вътремозъчното налягане с ефект намаляване на главоболието.
      • За възрастни и деца над 15 години.
      • Лекарствен продукт.


      В напрегнатото всекидневие на всеки се случва да се сблъска с главоболие, мигрена, зъбобол, остри ставни болки (като например в коленете , китките, глезените, раменете и др) и мускулни болки, неврити, невралгии, радикулити, плексити, суха кашлица или температура, ако имате някои от тези неразположения помогнете си с Ацефеин

       Ацефеин е уникална за българския пазар комбинация от четири съставки съссилно изразено обезболяващо действие. Те са така комбинирани, че взаимно усилват своето действие, водейки до бързо и ефективно облекчаване на болката, когато други некомбинирани лекарствени средства не помагат. Освен всичко, новото уникално двойно алуминиево фолио със сушител над всяка таблетка осигурява защита и стабилност на активните съставки. Този вид фолио се използва за първи път в България, докато в Западна Европа и САЩ се прилага отдавна, като гарант за най-високо качество на съхранение!

      Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. Комбинацията проявява още и следните ефекти: седативно /успокояващо/ действие върху централната нервна система; благоприятен ефект върху мозъчните съдове и намаляване на вътремозъчното налягане /с ефект намаляване наглавоболието/. Кофеинът усилва ефекта на другите три съставкина продукта, като улеснява преминаването им през кръвно-мозъчната бариераКодеинът притежава изразено противокашлично действие и засилва обезболяващия ефект на парацетамол и ацетилсалицилова киселина.

      Ацефеин - стоп на болката!


      Начин на прием:

      Възрастни и деца над 15 години: 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
      Максималната еднократна доза е 2 табл., а максималната дневна доза е 6 табл.

      Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни. 


      Съдържание в 1 табл. Aceffein:
      Ацетилсалицилова киселина 250 mg, Парацетамол 250 mg, Кофеин 50 mg, Кодеинов фосфат 10 mg. Приложение: перорално.


      Противопоказания:

       

      • свръхчувствителност към някое от активните или помощните вещества на продукта;
      • свръхчувствителност към нестероидни противовъзпалителни продукти;
      • язва на стомаха и дуоденума;
      • съществуваща хеморагична диатеза;
      • тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност;
      • бременност и кърмене;
      • деца под 15 години.

      Продукта "Actavis, АЦЕФЕИН, при болка, 10 табл." не е коментиран.

      Бъдете първият коментирал този продукт в Marvi.bg!

      Молим, коментарът Ви да бъде базиран върху продукта и неговите качества. Всеки коментар ще бъде проверен от администратор, преди да се визуализира на сайта. Няма да бъдат допускани коментари със цензурни думи, обиди, агресия, реклама и т.н.

    Свързани продукти

    Бърза поръчка