Безплатна доставка

Безплатна доставка над 59 лв. до 1кг.

Marvi

Акцент

  • Избери GNC за твоето здраве!

    Избери GNC за твоето здраве!

  • За изключително изживяване!

    За изключително изживяване!

  • Обновена и озарена кожа с Glyco-A

    Обновена и озарена кожа с Glyco-A

  • Невероятен цвят и здрава коса с Phyto

    Невероятен цвят и здрава коса с Phyto

  • За незабравими интимни моменти!

    За незабравими интимни моменти!

  • Здрава и силна коса със Klorane!

    Здрава и силна коса със Klorane!

  • Дефендил си днес вземи, вирусите лесно победи!

    Дефендил си днес вземи, вирусите лесно победи!

  • Решението при храносмилателни смущения

    Решението при храносмилателни смущения

  • Колдрекс Кашлица - ТОП ЦЕНА

    Колдрекс Кашлица - ТОП ЦЕНА

  • Край на пъпките и петната с CeraVe

    Край на пъпките и петната с CeraVe

  • Нежна грижа за бебешката и детска кожа!

    Нежна грижа за бебешката и детска кожа!

  • Купи втори продукт Rene Furterer на половин цена!

    Купи втори продукт Rene Furterer на половин цена!

  • Защити организма от настинка и грип!

    Защити организма от настинка и грип!

  • Специално предложение с ПОДАРЪК!

    Специално предложение с ПОДАРЪК!

  • Специално предложение от Vichy

    Специално предложение от Vichy

  • Силен детски имунитет с Pediakid

    Силен детски имунитет с Pediakid

  • Грижа за чувствителна и дехидратирана кожа!

    Грижа за чувствителна и дехидратирана кожа!

  • Грижа за суха и атопична кожа!

    Грижа за суха и атопична кожа!

  • Полезни минерали за твоето тяло

    Полезни минерали за твоето тяло

  • Серуми за красива кожа на Промо Цена!

    Серуми за красива кожа на Промо Цена!

  • При кашлица и болно гърло вземи ХербалСепт

    При кашлица и болно гърло вземи ХербалСепт

  • Вино и любов!

    Вино и любов!

  • Специални комплекти от Vichy

    Специални комплекти от Vichy

    BAYER Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл.

    Безплатна доставка

    Безплатна доставка

    при поръчки над 59 лв. до 1кг.


    • 4.44 лв.

    • Производител: BAYER
    • Каталожен номер: 1587
    • Бонус точки: 0.4
    • Рейтинг:

    BAYER Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл.

    •  САРИДОН е болкоуспокоително лекарствено средство, препоръчително при главоболие, мигрена, зъбобол, болки, свързани с менструацията, облекчаване на ревматична или следоперативна болка, както и при повишена температура и болки при симптоми на настинка и грип.


      Съдържание в 1 табл. SARIDON: парацетамол 250мг., пропифеназон 150мг., кофеин 50мг.


      ПРЕДИ УПОТРЕБА ПРОЧЕТЕТЕ ЛИСТОВКАТА!

      Продукта "BAYER Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл." не е коментиран.

      Бъдете първият коментирал този продукт в Marvi.bg!

      Молим, коментарът Ви да бъде базиран върху продукта и неговите качества. Всеки коментар ще бъде проверен от администратор, преди да се визуализира на сайта. Няма да бъдат допускани коментари със цензурни думи, обиди, агресия, реклама и т.н.

    Свързани продукти

    Бърза поръчка