Безплатна доставка

Безплатна доставка над 50 лв. до 1кг.

Marvi

Акцент

  • Хидратираща грижа

    Хидратираща грижа

  • Професионална грижа за твоята коса

    Професионална грижа за твоята коса

  • Купи с подарък!

    Купи с подарък!

  • GNC Избрани хранителни добавки с намаление

    GNC Избрани хранителни добавки с намаление

  • НОВО в Марви - Венотон Балсам

    НОВО в Марви - Венотон Балсам

  • Решени при разширени вени,тежест и умора в краката

    Решени при разширени вени,тежест и умора в краката

  • Klorane Sun Слънцезащита за коса,тяло и лице

    Klorane Sun Слънцезащита за коса,тяло и лице

  • Необходимата доза витамини за твоето забързано ежедневие

    Необходимата доза витамини за твоето забързано ежедневие

  • Пребори гъбичките по ноктите

    Пребори гъбичките по ноктите

  • Мисия Vichy Liftactiv -15%

    Мисия Vichy Liftactiv -15%

  • Погрижи се за стомашния си комфорт!

    Погрижи се за стомашния си комфорт!

  • Силен имунитет през цялата година

    Силен имунитет през цялата година

  • Мощна комбинация за здрави стави

    Мощна комбинация за здрави стави

  • Грижа при пърхот и сквами

    Грижа при пърхот и сквами

  • Нежна интимна грижа със Saforelle

    Нежна интимна грижа със Saforelle

  • Вземи Ролер за лице с всяка покупка на Roseliance или Tolederm

    Вземи Ролер за лице с всяка покупка на Roseliance или Tolederm

  • Магнезий и витамин В6 за чудесен ден!

    Магнезий и витамин В6 за чудесен ден!

  • За здравето на бъбреците и уринарния тракт!

    За здравето на бъбреците и уринарния тракт!

  • Грижа против акне

    Грижа против акне

  • Пребори стреса и безпокойството

    Пребори стреса и безпокойството

  • Купи Klorane сух шампоан с -30%

    Купи Klorane сух шампоан с -30%

  • Грижа за чувствителната кожа

    Грижа за чувствителната кожа

  • Висококонцентрирано рибено масло

    Висококонцентрирано рибено масло

  • Грижа за мазна и комбинирана кожа

    Грижа за мазна и комбинирана кожа

  • Погрижи се за твоите мускули и стави

    Погрижи се за твоите мускули и стави

  • Твоята коса има нужда от слънцезащита!

    Твоята коса има нужда от слънцезащита!

    Coldrex Junior Hot Drink / Колдрекс Джуниър, при настинка и грип - за деца, 10 сашета

    Безплатна доставка

    Безплатна доставка

    при поръчки над 50 лв. до 1кг.


    • 7.90 лв.

    • Производител: Glaxo
    • Каталожен номер: 4773
    • Бонус точки: 0.8
    • Рейтинг:

    Този продукт е с изчерпана наличност!

    • Описание:

      • Аналгетик-антипиретик.
      • Под формата на бързоразтворими сашета за перорален прием.
      • С вкус на лимон.
      • Активни съставки - парацетамол, витамин С и фенилефрин хидрохлорид.
      • Показан за прием при:

              - симптоми на грип и простуда: главоболие, боли в гърлото, втрисане, хрема, суха кашлица

      • Понижава температурата.
      • Успокоява мускулната болка.
      • Отпушва носа и синусите.
      • Облекчава дишането.
      • За деца 6-12 години.
      • Лекарствено средство.
      • Производител - Испания.

       

       COLDREX Junior Hot Drink е показан за облекчаване на основните симптоми при настинка и грип. Под формата на топла напитка с вкус на лимон, подходящ за деца на и над 6 годишна възрастПри първите симптоми на настинка или грип, дайте на Вашето детеColdrex Junior Hot Drink за повлияване на високата температура, главоболие, мускулни болки, запушен нос, възпалено гърло и болезнени синуси.

      Парацетамол - има аналгетично и антипиретично действие. Аналгетичното му действие се изразява на централно ниво и се счита, че той повишава прага на чувствителност. От друга страна той действа антипиретично - намалява повишената температура.

      Аскорбиновата киселина (витамин С) е основна съставка в продуктите срещу настинка и грип. Включва се, за да помогне на организма да възстанови количеството витамин С, което може да намалее в началните стадии на настинка и грип.

      Фенилефрин хидрохлорид е симпатикомиметичен деконгестант, който отпушва носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко.

       

       

      Начин на прием:

      Съдържанието на едно саше трябва да се изсипе в чаша за вода. Напълва се с топла вода (около 125 мл.). Разбърква се добре. При необходимост може да се добави студена вода и захар или мед по желание.

      Деца от 6 -12 години:

      По едно саше на всеки четири часа при необходимост.
      Да не се приемат повече от 6 сашета за 24 часа.
      Да не се дава на деца под 6 години освен по лекарско предписание.

       

       

       

      Съдържание в 1 саше COLDREX JUNIOR HOT DRINK:

      3g съдържа paracetamol 300 mg, ascorbic acid (Vitamin C) 20 mg и phenylephrine hydrochloride 5 mg.
      Сашето съдържа също така и помощните вещества захарин-натрий, натриев цикламат, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, захароза, лимонена есенция, оцветител и куркумин (Е100) и колоиден безводен силициев диоксид. Съдържание на натрий в едно саше - 0,055 гр.

       

      Преди употреба прочетете листовката!

      Продукта "Coldrex Junior Hot Drink / Колдрекс Джуниър, при настинка и грип - за деца, 10 сашета " не е коментиран.

      Бъдете първият коментирал този продукт в Marvi.bg!

      Молим, коментарът Ви да бъде базиран върху продукта и неговите качества. Всеки коментар ще бъде проверен от администратор, преди да се визуализира на сайта. Няма да бъдат допускани коментари със цензурни думи, обиди, агресия, реклама и т.н.

    Свързани продукти

    Бърза поръчка